Apželdinimas

Apželdinimas

Lauko darbų profesionalai Vilniaus apskrityje.

Žmonės žemę apželdina tiek dėl estetinių, tiek praktinių priežasčių. Augalų sodinimas, esamo kiemo reljefo pakeitimai ir mažosios architektūros montavimas yra kraštovaizdžio dalis. Šiandien kraštovaizdžio formavimas reiškia sodų, kurie pagerina išvaizdą ir sukuria išpildytą erdvę lauko darbams aplink namus, planavimą, įrengimą ir statybą. Apželdinimo paslaugų klientų norai skiriasi. Kai kurie žmonės nori tobulai subalansuoto terasos bei augalų derinio. Kitiems įdomus tvarus kraštovaizdžio dizainas, taupantis vandenį ir sukuriantis naturalios gamtinės buveinės įvaizdį.

Kad būtų išvengta neplanuotų išlaidų, verta pasidaryti atskirą planą apželdinimo objektams bei susižinoti minimalius reikalavimus planuojant augalų sodinimo vietas. O visais kitais darbais pasirūpinsime mes – gerbūvio įrengimo paslaugos apima platų spektrą, nuo apželdinimo projekto sukūrimo iki kokybiško įgyvendinimo paruošiant aukščių, nuolydžių suvedimus, augalų sodinimą, vėjos, drenažo įrengimą, mulčiavimą, atitvarų sudėjimą ir kt. Esant poreikiui, galime pasirūpinti medžiagų užsakymu ir pristatymu.

Mūsų specialistų komanda kvalifikuotai atliks praktiškai visus kiemo tvarkymo darbus, o kasmet tobulinamos žinios laistymo sistemų, apšvietimo, prūdų įrengimo technologijų srityse padės sukurti jaukią ir praktišką aplinką už konkurencingą kainą.

apzeldinimo paslaugos

Pagrinde teikiant apželdinimo paslaugas atliekame:

  • Statybinių ir kt. šiukšlių šalinimas iš sklypo vietos
  • Takų dangų, aikštelių, dekoratyvinių statinių projektavimas bei planavimas
  • Apšvietimo bei laistymo sistemų planavimas, įgyvendinimas
  • Sklypo reljefo formavimas, pakrančių tvarkymas, medžių pjovimas
  • Dekoratyvinės bei paprastos pievos įrengimas, aukštos žolės pjovimas

apzeldinimo paslaugos
Patikima lauko darbų komanda už suprantamą kainą
Call Now Button