Apželdinimas

Profesionalus Apželdinimas

apzeldinimo paslaugos

 

Į Ką Atkreipti Dėmesį Planuojant Apželdinti Kiemą?

 

Visi norime turėti jaukų kiemą, į kurį galime su pasigėrėjimu žvelgti gerdami rytinę kavą vasaros terasoje. Tačiau iki to momento yra nemažai darbo. Ir visų pirma reikia pradėti veikti. Kai reikia nuspręsti, kaip suprojektuoti savo lauko erdvę, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių principų.

 

Šių principų esmė yra pamatinė samprata, jog norint sukurti formą, reikia žinoti funkciją. T.y. jūsų kiemo apželdinimą, formą ir stilių diktuoja tai, kaip jūs planuojate kiemo erdvėmis naudotis.

 

Kaip Prasideda Apželdinimas?

 

Apželdinimas prasideda nuo planavimo. Ar tikitės vietos žaisti, ramios vietos skaitymui ar abiejų derinio? Gali būti, kad norėtumėte vietoje užsiauginti mėgstamų daržovių ir prieskoninių žolelių.

 

Norėdami apsispręsti, sudarykite savo poreikių sąrašą ir nubraižykite apytikslį eskizą, kaip norėtumėte, kad viskas derėtų kiemo erdvėje. Naudokite tai kaip atspirties tašką.

 

Įvertinkite Savo Kiemą

 

Antras žingsnis – kiemo ir sklypo įvertinimas. Iš kur dažniausiai pučia vėjas, kur susidaro skersvėjis? Kuriai kiemo vietai tenka daugiausiai saulės? Sukurkite poilsio zonas ten kur mažiausiai pučia vėjai arba blokuokite skersvėjus užsodinę poilsio zoną krūmais ir medžiais.

 

Suraskite saulėčiausias vietas ir įvertinkite geriausias vietas sodinti medžius. Idealu turėti vietą poilsiui ir žaidimams, apsaugotą nuo dienos karščio, šešėlyje. Be to, apgalvokite, kaip atsinešite vandens iš vienos savo kiemo teritorijos į kitą. Sukurkite laistymo strategiją, kad žinotumėte, kaip ir ką sodinti.

 

Įsivaizduokite Pokyčius Po Apželdinimo

 

Apželdinimas atneša geriausius rezultatus, kai viskas tinkamai suplanuota. Prieš pradedant apželdinimo darbus, naudinga pagyventi erdvėje įsivaizduojant kaip viskas atrodys. Įsivaizduokite savo planą įvairiais rakursais – kas matysis pro langą, kaip pasodintas medis atrodys po kelių metų, ar nesukurs šešėlio, ten kur numatėte saulę mėgstančių augalų vietą.

 

Kaip teigia apželdinimo specialistai, reikia įsivaizduoti kaip viskas atrodys po kelių metų, kai viskas suaugs, suvešės. Jei įjungus fantaziją planas patinka ir tinka – tuomet pirmyn, pradėkite apželdinimą!

 

Kartais paprasčiausias pasirinkimas yra geriausias. Nepersistenkite apsiimdami daug darbų ir apkraudami kiemą augalais, medžiais, gėlėmis. Rinkitės paprastumą. Pavyzdžiui, galite išvingiuoti gražiausią takelį per kiemą iš vieno taško į kitą, tačiau jei jis nebus trumpiausias, jūs „kirsite kampą“ ir trypsite žolę. Todėl galvokite apie funkciją, apie tai kas bus patogu gyvenant ir leidžiant laiką kieme. 

 

Apželdinsime Jūsų Mėgstamiausiais Augalais

 

Koks sodas be augalų? Pradėdami apželdinimą sudarykite norimų augalų sąrašą. Tada grįžkite prie savo kiemo įvertinimo, kad sužinotumėte, ką įmanoma auginti. Jei kieme daugiausia vietos ten, kur dalinis šešėlis, tuomet negalėsite sodinti saulę mėgstančius augalus. Būtinai parenkite laistymo planą, atsižvelgdami į savo augalų poreikius. Galbūt galite įrengti automatinę laistymo sistemą. 

 

Apželdinimas Ilgalaikėje Perspektyvoje

 

Namai keičiasi su mūsų norais, svajonėmis ir idėjomis. Taip pat ir kiemas. Jame vyksta nuolatiniai pokyčiai, kurie tikrai nesibaigia pabaigus apželdinimą. Po kurio laiko galite nuspręsti, kad reikia naujo takelio, arba jūsų kiemas yra per mažas ir norite sumažinti augalų. Arba atsiradus vaikams ar anūkams norėsis žaidimų aikštelės, o poilsio ir ramybės zona išsikels kitur. Keičiantis gyvenimui, keičiasi ir kraštovaizdis. Ir tai yra smagūs pokyčiai!

 

Ir pabaigai, apželdinimas, kiemo stiliaus kūrimas yra įdomus ir įtraukiantis darbas. Ir nebūtina skubėti viską įgyvendinti iš kart. Su gerai apgalvotu kraštovaizdžio bei apželdinimo planu, galite paskirstyti darbus ir išlaidas keleriems metams. Ženkite po vieną žingsnį, darbus atlikite palaipsniui. Atminkite, kad tai turėtų būti smagu! Jūs kuriate erdvę, kur galite mėgautis, o mes galime Jums padėti. Maži pastovūs patobulinimai bėgant metams gali paversti jūsų kiemą rojumi, kurį dabar ir įsivaizduojate.

 

apželdinimo paslaugos

 

Žmonės žemę apželdina tiek dėl estetinių, tiek praktinių priežasčių. Augalų sodinimas, esamo kiemo reljefo pakeitimai ir mažosios architektūros montavimas yra kraštovaizdžio dalis. Šiandien kraštovaizdžio formavimas reiškia sodų, kurie pagerina išvaizdą ir sukuria išpildytą erdvę lauko darbams aplink namus, planavimą, įrengimą ir statybą.

 

Pats apželdinimas ir šių paslaugų klientų norai skiriasi. Kai kurie žmonės nori tobulai subalansuoto terasos bei augalų derinio. Kitiems įdomus tvarus kraštovaizdžio dizainas, taupantis vandenį ir sukuriantis naturalios gamtinės buveinės įvaizdį.

Apželdinimas ir Išlaidos

 

Kad būtų išvengta neplanuotų išlaidų, būtinas atskiras apželdinimas objektams bei yra svarbu susižinoti minimalius reikalavimus planuojant augalų sodinimo vietas.

 

apželdinimas

 

Projekto Įgyvendinimas

 

O visais kitais darbais pasirūpinsime mes – gerbūvio įrengimo paslaugos apima platų spektrą, nuo apželdinimo projekto sukūrimo iki kokybiško įgyvendinimo paruošiant aukščių, nuolydžių suvedimus, augalų sodinimą, vėjos, drenažo įrengimą, mulčiavimą, atitvarų sudėjimą ir kt. Esant poreikiui, galime pasirūpinti medžiagų užsakymu ir pristatymu.

 

apželdinimas

Pagrindas.lt Komanda

Mūsų specialistų komanda kvalifikuotai atliks praktiškai visus kiemo tvarkymo darbus, o kasmet tobulinamos žinios laistymo sistemų, apšvietimo, prūdų įrengimo technologijų srityse padės sukurti jaukią ir praktišką aplinką už konkurencingą kainą.

 

Apželdinimas ir Kiti Darbai

Apželdinimas, trinkelių klojimas, laiptų gamyba ir kiti svarbūs gerbūvio darbai yra mūsų specializacijos srytis kurioje dirbame jau ilgus metus. Nešvaistykite savo brangaus laiko ir pinigų bandant išmokti viso šio amato, patikėkite savo namų ir jo aplinkos grožį specialistams.

apželdinimas

Apželdinimas ir Jo Paslaugos

  • Statybinių ir kt. šiukšlių šalinimas iš sklypo vietos
  • Takų dangų, aikštelių, dekoratyvinių statinių projektavimas bei planavimas
  • Apšvietimo bei laistymo sistemų planavimas, įgyvendinimas
  • Sklypo reljefo formavimas, pakrančių tvarkymas, medžių pjovimas
  • Dekoratyvinės bei paprastos pievos įrengimas, aukštos žolės pjovimas

SUSISIEKITE
Suteikiame nemokamas konsultacijas
8.00 - 20.00

Patikimas Apželdinimas Už Suprantamą Kainą

Call Now Button