Apželdinimas

Profesionalus Apželdinimas

apželdinimo paslaugos

 

Žmonės žemę apželdina tiek dėl estetinių, tiek praktinių priežasčių. Augalų sodinimas, esamo kiemo reljefo pakeitimai ir mažosios architektūros montavimas yra kraštovaizdžio dalis. Šiandien kraštovaizdžio formavimas reiškia sodų, kurie pagerina išvaizdą ir sukuria išpildytą erdvę lauko darbams aplink namus, planavimą, įrengimą ir statybą.

 

Pats apželdinimas ir šių paslaugų klientų norai skiriasi. Kai kurie žmonės nori tobulai subalansuoto terasos bei augalų derinio. Kitiems įdomus tvarus kraštovaizdžio dizainas, taupantis vandenį ir sukuriantis naturalios gamtinės buveinės įvaizdį.

Apželdinimas ir Išlaidos

 

apželdinimas

 

Kad būtų išvengta neplanuotų išlaidų, būtinas atskiras apželdinimas objektams bei yra svarbu susižinoti minimalius reikalavimus planuojant augalų sodinimo vietas.

 

Projekto Įgyvendinimas

 

apželdinimas

 

O visais kitais darbais pasirūpinsime mes – gerbūvio įrengimo paslaugos apima platų spektrą, nuo apželdinimo projekto sukūrimo iki kokybiško įgyvendinimo paruošiant aukščių, nuolydžių suvedimus, augalų sodinimą, vėjos, drenažo įrengimą, mulčiavimą, atitvarų sudėjimą ir kt. Esant poreikiui, galime pasirūpinti medžiagų užsakymu ir pristatymu.

 

apzeldinimo paslaugos

Pagrindas.lt Komanda

Mūsų specialistų komanda kvalifikuotai atliks praktiškai visus kiemo tvarkymo darbus, o kasmet tobulinamos žinios laistymo sistemų, apšvietimo, prūdų įrengimo technologijų srityse padės sukurti jaukią ir praktišką aplinką už konkurencingą kainą.

 

Apželdinimas ir Kiti Darbai

Apželdinimas, trinkelių klojimas, laiptų gamyba ir kiti svarbūs gerbūvio darbai yra mūsų specializacijos srytis kurioje dirbame jau ilgus metus. Nešvaistykite savo brangaus laiko ir pinigų bandant išmokti viso šio amato, patikėkite savo namų ir jo aplinkos grožį specialistams.

apželdinimas

Apželdinimas ir Jo Paslaugos

  • Statybinių ir kt. šiukšlių šalinimas iš sklypo vietos
  • Takų dangų, aikštelių, dekoratyvinių statinių projektavimas bei planavimas
  • Apšvietimo bei laistymo sistemų planavimas, įgyvendinimas
  • Sklypo reljefo formavimas, pakrančių tvarkymas, medžių pjovimas
  • Dekoratyvinės bei paprastos pievos įrengimas, aukštos žolės pjovimas

SUSISIEKITE
Suteikiame nemokamas konsultacijas
8.00 - 20.00

Patikimas Apželdinimas Už Suprantamą Kainą

Call Now Button