Trinkelių Raštai

trinkelių klojimo raštai

Trinkelių Klojimo Raštai

Yra itin daug įvairių trinkelių raštų kuriuos galima rasti įvairiose vietose – privačiuose kiemuose, automobilių aikštelėse, terasose. Atvykę į objektą mūsų meistrai pataria kokie trinkelių klojimo raštai būtų tinkamiausias, pavyzdžiui, važiuojamojoje dalyje rekomenduojama, jog trinkelės persirištų, vienas iš tokių raštų – „eglutė“, dar kitaip vadinama „silke“. Trinkelių pjovimui naudojame didelių apsukų kampinį šlifuoklį kuris tolygiai išpjauna trūkstamas dalis dedant sudėtingesnį raštą, nestandartines dekoratyvines figūras grindinyje. Tokiu būdu galima įrengti gėlyną, žaliąją zoną ar išsaugoti medį esantį grindinyje. Pagrindiniai, dažniausiai naudojami raštai pavaizduoti apačioje.

trinkeliu rastai 45 silketrinkeliu rastas 90 silketrinkeliu rastas nestuvu sukibimaitrinkeliu rastas nestuvu variacijatrinkeliu rastai pynimo imitacija

Neštuvų Sukibimai

Ta pačia kryptimi einantis raštas kurį galima kūrybiškai paįvairinti naudojant skirtingų spalvų tonus, bortelių kraštais, tinka daugiau terasos kiemeliams, takams, pesčiųjų zonai.

Trinkelių Klojimo Raštai – Eglutė, Silkė

Stipriausias įmanomas trinkelių sukibimas, taip sudėtos trinkelės gali atlaikyti didelius svorius skirtus važiuojamajai daliai padengti.

Neštuvų Variacija

Klasikinis, gražus raštas dažniausiai naudojamas privačių namų aikštelėse, terasose, pramagų zonų pagrindui.

Trinkelių Klojimo Raštai – Pynimo Imitacija

Klasikinis, dažnai naudojamas raštas tinkantis tiek privačiai automobilių aikštelei, tiek pėsčiųjų zonai.

Trinkelių Klojimo Raštai ir Jų Funkcijos

Tam tikras trinkelių klojimo raštas gali atitikti tris funkcijas:

  • Grindinio tekstūros formavimas
  • Spalvotų trinkelių suderinimas
  • Grindinio dangos sustiprinimas

Pastarasis pats svarbiausias. 9 iš 10 atveju klientai renkasi standartinių išmatavimų trinkeles (200x100x50/80). Tokių išmatavimų trinkelių pasirinktas raštas gali stipriai daryti įtaką grindinio atsparumui skirtingos apkrovos metu. Kaip ir buvo minėta anksčiau, pats tvirčiausias raštas yra vadinamoji „eglutė“, nes jo metu perduodama apkrova tolygiausiai paskirsto svorio centrus.

trinkelių klojimo raštai

Patarimai Renkantis Trinkelių Raštus

  • Nedidelėse vietose rinkitės paprastesnius, klasikinius modelius, tokius kaip „neštuvų sukibimai“
  • Dideliuose plotuose galite išskaidyti erdvę įvairiais raštais, pavyzdžiui, važiuojamosios dalies taką viduryje ar šone, galite iškloti pasirinkę „eglutės“ raštą
  • Įvairios kreivės bei nestandartinės formos prideda unikalumo bei modernaus dizaino įvaizdį, tačiau tai užtrunka daugiau laiko ir pastangų – įvairūs trinkelių pripjovimai, matavimai. Tad tokie trinkelių klojimo raštai įprastai kaiuos daugiau
  • Užsakinėjant trinkeles, būtinai įsigykite 5% daugiau sąnaudoms, kurias sudarys daugiausiai pripjovimai

Kokias Trinkeles Galime Pasiūlyti?

Trinkelių klojimas yra sudėtingas procesas, o pačių trinkelių yra ganėtinai įvarių. Mūsų komanda gali pasiūlyti įvairių trinkelių ir jų raštų.

Betoninės Trinkelės

Tai pats ekonomiškiausias sprendimas norint įsirengti didelio ploto grindinį. Platus betoninių trinkelių spalvų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia lengvai priderinti grindinį prie pastato fasado ar sklypo landšafto. Betoninės trinkelės klojamos takų, aikštelių, šaligatvių ir lengvųjų automobilių zonoms.  Šios rūšies trinkelės pasižyminti geromis eksploatacinėmis ir estetinėmis savybėmis.

Klinkerines Trinkelės

Šios trinkelės atsparios apkrovoms, trinčiai ir slėgimui. Platus jų spalvų ir formų pasirinkimas – tai dar vienas klinkerio trinkelių pranašumas. Klinkerio trinkelės gali būti klojamos  takams, aikštelėms, šaligatviams, įvažiavimams ir terasoms. Šias grindinio trinkeles galima derinti su kitos rūšies trinkelėmis. Klinkerio trinkelės – viena iš brangesnių, tačiau trinkelių klojimo raštai estetiškiausi iš visų kitų.

trinkelių klojimo pavyzdžiai

Ažūrines Trinkelės

Puikus sprendimas norint įsirengti originalią grindinio dangą. Ažūrinės trinkelės turi ertmes į kurias, pagal norą, galima įrengti veją arba užpildyti skaldele.  Ažūrinės trinkelės tinka takų, parkų, įvažiavimų ir vandens tvenkinių kraštų sutvirtinimui. Lyginant su kitomis, šios rūšies trinkelės reikalauja daugiau priežiūros.

Įvairūs Trinkelių Klojimo Raštai Tik Pas Mus