Objekto griovimo darbai: kainos ir galimybės

griovimo darbai vilniuje

Tiek pilnas, tiek dalinis objekto griovimas reikalauja profesionalumo. Džiugu, kad vis daugiau fizinių asmenų tai supranta ir vietoje kūjo į rankas ima naršyti internete ieškodami specialistų, kurie atlieka griovimo darbus.

Reikia suprasti, kad griovimo darbai Vilniuje siūlomi daugelio įmonių ne veltui. Poreikis yra didelis, tačiau dažniausiai specialisto pasirinkimo svarbumą supranta tik rangovai, įmonės, verslai, kurie ne patys atlieka darbus. Tuo tarpu fiziniai asmenys buto griovimo darbus vis dar bando atlikti patys ir vėliau pergyvena dėl klaidų, kurios kelia grėsmę visam daugiabučiui.

griovimas

Reikia tinkamo plano griovimo darbams

Griovimo darbai neatsiejami nuo pirminio plano, kurio yra laikomasi įgyvendinant procesą. Gali atrodyti, kad griovimas yra labai paprastas darbas. Reikia tik geros technikos ir galingo jos smūgio. Visgi, viskas yra toli gražu ne taip paprasta. Griovimo metu reikia ne tik pašalinti objektą, kuris nebėra reikalingas, tačiau taip pat ir pasirūpinti, kad nebūtų padaroma kokia nors neigiama įtaka gamtai.

Plane pirmiausia pažymima – kokios komunikacijos yra objekte ir tuo pačiu – kurias reikia atjungti. Tai yra ne tik vandentiekis, tačiau ir elektros instaliacija, net interneto laidai. Tai viskas tiksliai sužymima – galima kur kas paprasčiau planuoti konkrečius griovimo darbus.

Reikia nuspręsti – iš kurios pusės bus griaunama, kokia eiliškumo tvarka ir kokia technika bus naudojama griovimo metu. Svarbu laikytis plano, kadangi jis užtikrina, kad rezultatas bus toks, kokio reikia. 

O dėl to visada geriausia samdyti vieną komandą, kuri paruošia planą, atjungia komunikacijas, atlieka griovimo darbus ir pasui po visko sutvarko, išveža atliekas. Kai sutariama su viena įmone – kur kas paprasčiau yra sekti darbų eigą ir pasiektą rezultatą.

griovimo darbai

Griovimo kainos kinta nuo poreikių

Kodėl fiziniai asmenys bando patys atlikti tam tikrų sienų arba net viso objekto griovimo darbus? Kadangi jie galvoja, kad specialistų darbų įkainiai yra dideli ir prieinami tik įmonėms, o ne fiziniams asmenims.

Pirmiausia džiugu tai, kad šiuo metu su kainomis galima susipažinti internete. Dažniausiai viena įmonė teikia bent jau kelias paslaugas, kurios yra susijusios su griovimo darbais, tad kinta ir įkainiai, kurie varijuoja priklausomai nuo paslaugos masto. Jeigu iš vienos įmonės bus užsakyta daugiau griovimo darbų, tikėtina, kad Jums bus pasiūlytos nuolaidos.

Nepapulkite ant griovėjų nelegalų

Taip pat pradėjus ieškoti įmonės pamatysite skelbimų, kuriuose siūlomi griovimo darbai yra kur kas pigesni nei dažniausiai siūlomi rinkos kainos. Dažniausiai tokias paslaugas teikia pavieniai asmenys, kurie jas siūlo nelegaliai.

Deja, nelegalios paslaugos visada yra didelė rizika. Tikėtina, kad jie ne tik neturi tinkamos įrangos, tačiau taip pat ir neteikia jokių garantijų, o atsiradus problemoms po atliktų griovimo darbų – neprisiima atsakomybės.