Laiptų betonavimas, gamyba

Pagrindinis Gerbūvio darbai Laiptų betonavimas, gamyba

Laiptų betonavimas, gamyba

Lauko darbų profesionalai Vilniaus apskrityje.

Kokybiškai atliekame medinių, betoninių, metalinių laiptų montavimo darbus. Įvairaus sudėtingumo formų, su tarpinėmis aikštelėmis sraigtinėmis bei lygiomis, laiptai gali būti lenkti, su posūkiais. Laiptų apačia gali būti lygi arba imituoti laiptus su įvairiais nestandartiniais techniniais sprendimais. Daugiausiai gaminame betoninius laiptus, kurių pagrindiniai privalumai – tai standumas ir ilgaamžiškumas. Betoninių laiptų apdaila gali būti labai įvairi – padengti klijuota mediena, plytelėmis, granitu ar tiesiog epoksidiniais dažais. Esant poreikiui, laiptų apdailą galima nukelti vėlesniam laikotarpiui, nepakenkiant jų konstrukcijai ir funkcionalumui. Sudėtingesnė laiptų forma reikalauja išskirtinių klojinių, kartu su karkasu tai turi didžiausią įtaką kainai dėl ilgesnio darbo laiko realizavimui.

Taip pat gauname nemažai užsakymų medinių laiptų gamybai kurie yra populiarūs ne tik kaimo turizmo sodybose, bet ir privačiuose namuose. Tinkamai parinkti laiptai iš kokybiško ąžuolo, uosio, beržo ar pušies suteikia būstui jaukumo bei solidumo įspūdį. Projektuojame bei gaminame laiptus privatiems užsakovams, įmonėms, statybų bendrovėms bei bendradarbiaujame su nekilnojamo turto vystytojais. Esame profesionalai turintys didelę patirtį bei reikiamą įrangą.

Mūsų rekomendacija laiptus planuoti ne siauresnius nei 25 cm., ne aukštesnėmis nei 20 cm pakopomis, ne mažesnį nei 80 cm laiptų pločiu. Dėl laiptų konstrukcijos bei techninių įgyvendinimo niuansų patariame konsultuotis su mūsų specialistais objekto vietoje.

laiptu betonavimas

Kokius laiptus gaminame:

  • Medinius klasikinius (iš ąžuolo, pušies, uosio, beržo)
  • Medinius modernius (sudėtingų formų, su stiklo borteliais)
  • Betoninius (Įvairių formų: L, U, C, tiesius)

laiptu betonavimas, gamyba
Patikima lauko darbų komanda už suprantamą kainą
Call Now Button