Mediniai, plastikiniai ar aliuminio profilio langai?

aliuminio profilio langai

Norite, kad kartą namuose susitvarkius langus, įsidiegus geriausios kokybės – daugiau nebetektų sukti galvos dėl jų funkcionalumo? Tokiu atveju reikia labai detaliai apgalvoti – kurie labiausiai tinka Jūsų namams. Taip pat, žinoma, įvertinti – kurio gamintojo gaminiai yra patys geriausi. Dažniausiai taupantys sutaupo ne tik pinigų, tačiau ir kokybę, tad rinktis reikia atsakingai.

Nors dažniausiai kaip patys geriausi yra įvardijami aliuminio profilio langai, tačiau siūlome visada juos palyginti su mediniais bei plastikiniais. Juk kuo daugiau variantų bus palyginta – tuo ramesnis galite būti dėl radinio.

Kaip lyginti langų kokybę?

Kainos prasme plastikiniai yra patys pigiausi, tačiau reikia nepamiršti, kad investicija negali būti vienintelis arba pats svarbiausias aspektas renkantis. Reikia daugiau dėmesio skirti kitiems rodikliams, kurie lemia, kad rasti langai – tiks ir patiks.

Mitas, kad aliuminio profilio langai kainuoja labai brangiai. Šis mitas atsirado dėl to, kad šie langai yra labai geros kokybės, tad daugelis bijo, kad labai patikima kokybė bus ir labai brangi. Tačiau tai nėra tiesa.

Atkreipkite dėmesį į ilgaamžiskumą

Aliuminiai langai yra patys patvariausi, tad tuo pačiu ir ilgiausiai tarnauja. Nesakome, kad mediniai arba plastikiniai yra blogi. Tikrai ne.

Šiuo metu gamybos technologijos yra labai įvairios, tad natūralu, kad ir langų galimybės yra labai plačios. Tačiau aliuminiai iš šių trijų variantų tikrai tarnauja ilgiausiai, tad jeigu jums šis aspektas yra svarbus – žinote kuriuos yra geriausia rinktis.

Aliuminiai langai yra patvarūs

Pasikartosime, kad aliuminiai langai yra patys patvariausi. Ir tai lemia medžiagos kurios jie yra pagaminti. Visgi, norime pakartoti, kad tai nereiškia, jog mediniai arba plastikiniai yra blogi. Tikrai ne, tačiau jie ne tokie patvarūs kaip aliuminiai, kurie šiuo aspektu lenkia juos kur kas labiau

aliuminiai langai

Langų atsparumas aplinkai

Turbūt jau supratote, kad aliuminiai profiliai taip pat yra patys atspariausi aplinkos dirgikliui. Taigi, jeigu norite įsigyti tokius langus, kurie tarnaus Jums daugelį metų ir kurie nebijos nei lietaus, nei sniego – siūlome aliuminius, kurie dažniausiai pranoksta daugelio poreikius.

Šilumos išsaugojimas yra itin svarbus

Šiltumo rodiklis yra glaudžiai susijęs ir su sandarumu. O renkantis langu – tai yra labai svarbu, kadangi taip galima suvartoti mažesnius energijos šilumai išgauti kiekius. Šiuo atveju visi trys langų modeliai tikrai džiugina, kadangi yra sandarūs, tad tuo pačiu ir gerai izoliuoja patalpas. Tik reikia rinktis gerų gamintojų langus, kurie yra sertifikuoti

Kiek atsižvelgti į langų estetiką?

Iki šiol labai dažnai buvo tikima mitu, kad aliuminiai langai yra negražūs. Tai yra melas. Šiuo metu rinkoje siūlomų profilių gausa yra ne tik labai plati, tačiau ir džiugina patrauklumu. Tiesa, ir mediniai, ir plastikiniai – taip pat gali būti labai įvairūs ir džiuginti patrauklumu.

Priežiūra yra svarbesnė negu estetika

Nei vieni langai nereikalauja labai daug priežiūros. Estetikos prasme tereikia nuvalyti dulkes, kad jie visada atrodytų gražiai. Ir tuo pačiu, kai atsiranda kokie nors defektai – reikia ieškoti specialisto, kuris juos gali sutvarkyti. Svarbiausia yra nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi taip jų galima padaryti dar daugiau.

Ekologiškumo prasme mediniai langai laimi

Ekologine prasme dažniausiai minimi mediniai langai. Taip ir yra. Tačiau nepamirškite, kad aliuminiai bei plastikiniai – taip pat geros kokybės ir draugiški aplinkai.

Renkantis Jums labiausiai tinkamus langus – visada siūlome tartis su specialistais. Jų patirtis šiuo atveju tampa esminė, kadangi be žinių gali būti sunku suvokti, kurie langai yra geriausi. O smulkmeniškas vertinimas yra būtinas, kadangi jis lemia kokybę.